Ana Sayfa Tasarrufla Ev Tasarruf AŞ Nedir?

Tasarruf AŞ Nedir?

Tasarruf AŞ

Orta ve alt gelir grubu için taksit öder gibi ev sahibi olma imkanı sunan, güvenceli ve sigortalı ödeme planları ile sizlere garantili ev satın alma imkanı sağlayan Tasarruf Aş. uzun yıllardır sektörde yer alan ve binlerce kişiyi ev sahibi yapmış bir firmadır.

Garantili ev satışları yaparak sizlere ev sahibi olma imkanı sağlayan, küçük miktarlarda taksitler ile evinizin borcunu kolay bir şekilde ödeme olanağına sahip olduğunuz bir firma olmasının yanı sıra sizlere sunmuş olduğu ödeme planlarında sigortalı ödeme imkanı sağlayarak dilediğiniz eve sahip olma hayalini gerçeğe dönüştüren bir firmadır.

Ev satın almak isteyenlerin yanı sıra araba satın almak isteyenlere de kira öder gibi farklı imkanları sağlayan, küçük miktarlarda taksitlerin yer aldığı ödeme planları sunan firma bu alanda hem güvenli bir firma olduğunu kanıtlamış hem de binlerce kişiyi ev sahibi yapmış bir firma olma unvanını sahiptir.

Tasarruf AŞ ile Dar Gelir Grubuna Ev Sahibi Olma İmkanı

Günümüzde bankalar ile iletişime geçtiğiniz de ev fiyatı kadar faiz ödeyeceğiniz ödeme planlarını sizlere sunacaklardır. Bankalar dışında faizsiz ve küçük taksitlerin yer aldığı, kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz ödeme planlarını sizlere sunan firma finansman destek kapsamında sizlere bir yıl içerisinde ev sahibi olma imkanı sağlıyor.

Sunmuş olduğu 120 kişilik gruplar içerisinde her ay taksitlerinizi ödeyerek en geç birinci yılın sonunda ev sahibi olabiliyor, evinizi güvenceli bir şekilde teslim alabiliyorsunuz. Bu alanda binlerce kişiyi ev sahibi yapmış olan firma tüm mesleklerden insanlara ev sahibi olma imkanı sağlamaktadır.

Ekonomik olarak bütçenizi sarsmadan ve yüksek faiz ödemeden küçük taksitler ve ekonomik ödeme planları ile ev sahip olmak istediğinizde tasarruf Aş. ile iletişime geçebilir ve hayallerinizin gerçek olmasını sağlayabilirsiniz.

Tasarruf AŞ Hakkında İçin Tıklayın