Ana Sayfa Tasarrufla Ev Tasarruf AŞ Kimdir?

Tasarruf AŞ Kimdir?

Tasarruf AŞ

Tasarruf AŞ 20 yıllık çalışması ile insanları ev, araba ve arsa sahibi yapmış olan bir finans şirketidir. Bu şirketin sunmuş olduğu grup olarak çekiliş imkanı ya da bireysel senet imkanı ile finansman sağladığı bilinmektedir. Bunun için sizler de ev araba ve arsa alımlarınız için banka faizlerini ödemek istemiyor iseniz, ticaret yapan bir finansman sağlayıcısına gidebilirsiniz. Bunun için 20 yıllık tecrübesinin yanında birçok kişiyi ev sahibi yapmış olan Tasarruf AŞ nin gücünden de yararlanabilirsiniz. Bunun için sunulmuş olan ve birçok imkanı sizler için belirlemiş olan sistemden yararlanmak adına, bir ev sahibi olabilmek için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Tasarruf AŞ İle Senetle Ev Almak Avantajlı mıdır?

Senetle ev alma eylemi avantajlı bir eylemdir. Bunun en büyük avantajı ise banka ile çalışılmadığı için faiz ödemek durumunda olmamanızdır. Özellikle bankaların sunmuş olduğu yüksek faiz oranlarından kurtulmak anlamın geldiği için maddi açıdan avantajlı kabul edilebilmektedir. Kira yükleri ne yazık ki oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Bunun için yapılması gereken en önemli özelliklerden bir tanesi de senetle ev alma işleminden yararlanılmasıdır. Bu sistem oldukça avantajlıdır. Bu nedenle son dönemlerde birçok kişi bankadan kredi çekmek yerine bu yöntemler ile alım gücü elde etmeye çalışmaktadır. Bu sayede sizler de senetle ev almak için yapmanız gereken en pratik çalışmalardan bu koşullarda yararlanabilir ve bir ev sahibi olabilirsiniz.

Senetle ev almak senedin miktarını taksit sayısını ve ödenmesi gereken toplam parayı bilmenizi sağlar. Sonradan ortaya çıkan sürprizleri yoktur. Her şey başından net bir şekilde konulduğu için ödeme planını finans şirketi ve ödemeyi yapacak olan müşteri tamamlamaktadır. Bunun için sizler de bu çalışmadan yararlanmak adına senetle ev sahibi olabilirsiniz.

Senetle ev alma avantajı her yıl ev fiyatlarının artmasını kendi imkanınız ile durdurmak demektir. Bu sayede ev fiyatı artarken sizin evinizin değeri artar. Ancak ödeme yapacağınız miktar artmaz. Çünkü senet imzalayarak en başından siz anlaştığınız miktar üzerinden evi almış olursunuz. Bunun için ev alma niyetiniz var ise senetle ev alımını değerlendirmeniz ve Türkiye’nin bilindik bir firması olan Tasarruf AŞ ile çalışmanız mümkündür.

Tasarruf AŞ Planları İçin Tıklayın