Ana Sayfa Tasarrufla Ev Tasarruf AŞ Kampanyaları

Tasarruf AŞ Kampanyaları

Tasarruf AŞ kampanyaları

Güne kirada uyanarak başlamak, bir sonraki ayı düşünerek başlamak anlamına da geliyor. Zira bir kiracı için koca ay boyunca çalışıp, emeğini bir başkasına vermek kadar zor bir durum daha yok. Ev almak koşulu ile bu yükten kurtulmak ve ödemeleri kendi adına belirli bir süre yapmak ise oldukça zor. Çünkü bankalar, bunun için oldukça yüksek meblağlar talep ediyor ve uzun süreli taksit ödemeleri ile yıllar boyunca sizleri adeta tutsak ediyorlar. Evin bedeli üzerine ödenecek olan faiz ise cabası. Peki tüm bu durumlardan Tasarruf AŞ ile kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz?

Faizsiz Ev Alma Modeli

Faizsiz ev alma modeli olarak da bilinen ve bireyleri ya da grupları bir araya getirerek güvence oluşturulan yöntemler, bir anlamda kooperatif ya da imece usulü birleşmeye dayalı olarak gerçekleştiriliyor. Örneğin, daha önce tanışmadığınız insanlar ile ‘’Hadi gelin, her ay, her birimiz belirli tutarlar ortaya koyalım ve aramızdan birine ev alalım.’’ Dediğinizi düşünebiliyor musunuz? Elbette ki hayır. Bu mümkün olsa dahi, kime ve nasıl güvenebilirsiniz? Kendinizi nasıl güvenceye alabilirsiniz? Tüm bunları sizin adınıza gerçek kılan sistem, Tasarruf AŞ tarafından sunulan faizsiz satın alma modeli ile gerçek oluyor.

Tasarruf Et Tasarruf AŞ ile Gerçekleştir

Kimseyi tanımanıza, kimseden borç istemenize, bankadan kredi için onay almanıza gerek kalmadan, tek kuruş dahi faiz ödemeden ev almak, tasarruf ile mümkün oluyor. Siz tasarruf edin, her ay belirli ve düzenli ödeyebileceğiniz rakamı belirleyin, Tasarruf AŞ bu rakam üzerinden sizleri ev sahibi yapsın. İşte ev almak bu kadar kolay! Tasarruf AŞ ile irtibata geçmek için size en yakın şubesini internet üzerinden bulabilir ya da 444 4 404 numaralı hattan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Tasarruf AŞ kampanyaları İçin Tıklayın