Ana Sayfa Bir Evim Var Tasarruf AŞ Ev Kampanyası

Tasarruf AŞ Ev Kampanyası

Tasarruf AŞ Ev kampanyası ile artık herkesin düşlerini kurduğu arabaya kavuşabileceğinden söz edebiliriz. Bu kampanya sayesinde ev almak gibi Ev almak da artık çok kolay. Yakın zaman önce ev kampanyalarına Ev kampanyasını da ekleyen firma bu anlamda pek çok kişinin hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi başarıyor.

Ev almak isteyen kişiler için mutlaka değerlendirilmesi gereken bir seçenek olan Tasarruf AŞ Ev kampanyası, hemen her gelir grubuna dahil olan kişiye bu imkânı sunabiliyor. Son derece basit bir mantık ile çalışan bu kampanya kişileri en fazla 4 ay içinde Ev sahibi yapan bir yapıya sahip. Kampanya içinde iki farklı grubun bulunması bu kısımda da bir alternatife sahip olmanızı sağlıyor. Bireysel ve grup tasarruf planları olarak ikiye ayrılan bu süreç kişinin tercihleri neticesinde şekilleniyor.

Sunulan kampanyaya katılmak isteyen kişiler, en başta Ev tercihi yapıyorlar. Genellikle sıfır Ev almak isteyen kişilerin yanı sıra ikinci el araç almak isteyen kişiler de bu gruplara dahil olabiliyor. Bununla birlikte gruplarda ödenecek olan tutarlar kişilerin maddi durumlarına göre belirleniyor. Hiç kimse ödeyemeyeceği tutarda bir plana dahil olamıyor. Bu kapsamda diğer kişilerin de güvenliğini sağlayan Tasarruf AŞ, her koşulda ve şartta kişilerin güvencesi olduğunu taahhüt ediyor.

Grup planları içinde olan kişiler belli bir süre içinde arabalarını alabiliyorlar. Bu süre genellikle 1 ile 6 ay içine değişiyor. Çekilen kuralara bağlı olarak değişen süreç bazı kişilerin daha ilk aydan araçlarına kavuşmasına katkı sağlayabiliyor. Tüm yönleri ile değerlendirildiğinde oldukça faydalı olan Tasarruf AŞ tasarruf planları, herhangi bir yerden borç ya da faizli para ve kredi almadan ev sahibi olunmasını yalnızca birkaç ayda sağlayabiliyor.

Tasarruf AŞ Ev Kampanyaları İçin Tıklayın