Ana Sayfa Tasarrufla Ev Tasarruf AŞ Eko Plan

Tasarruf AŞ Eko Plan

Tasarruf AŞ eko plan

Tasarruf AŞ tarafından sunulan grup tasarruf planları içinde her bütçeye uygun bir plana dahil olmak mümkün. Bu planlardan bir tanesi de eko plan. Tasarruf A.Ş tarafından peşinatı olmadan ev veya araba sahibi olmak isteyen kişiler için son derece titiz ve özel hazırlanan EKO PLAN sayesinde artık herkes hayallerine oldukça rahat bir şekilde ulaşabilir.

EKO PLAN ve sunduğu ayrıcalıklar bu konuda ev ya da araba almak isteyen kişilere tam aradığı fırsatı sunuyor. Çünkü bu plan kapsamında peşinatsız olarak ev ve araba sahibi olmak bu son derece mümkün. EKO PLAN tamamen Tasarruf A.Ş uzmanları tarafından Grup Tasarruf Planları için hazırlanan ve küçük taksitler ödeyerek hayallerine kavuşmak isteyen vatandaşların isteği doğrultusunda oluşturulmuştur. Bu plana dahil olan tüm gelir grubundan kişiler bulundukları gruplara göre erken teslim çekilişlerine doğrudan katılarak evlerini ya da araçlarını hemen ilk aydan alma hakkına sahip olurlar.

Bugün sahip olduğunuz birikim araba veya ev sahibi olmak için yeterli değilse, bu planlara katılmak tam sizin işiniz. İşine artık araba ile gitmek isteyen ya da artık kendi evinde oturmak isteyen kişiler hemen bu plan katılarak hayallerini gerçeğe dönüştürebilir. Bu plan kapsamında yüksek faiz ödemeden ve çok fazla beklemede ev ya da arabanıza kavuşmanız en fazla birkaç atlık bir süreç olabilir.

Ayrıca tasarrufum güvende sigortası sayesinde tüm yatırımların güvence altında tutulduğunun da bilinmesi son derece önemlidir. Eko plan grubuna katılan her kişi için ayrı ayrı oluşturulan sigorta poliçeleri ile vatandaşların tüm tasarruf ve birikimleri güvence altına alınırken sağlanan esnek ödeme tipleri de kolay bir vade süreci geçirilmesine yükek seviyede katkı sağlıyor.

Tasarruf AŞ Planları İçin Tıklayın