Ana Sayfa Faizsiz Sistemler Tasarruf AŞ Çekiliş

Tasarruf AŞ Çekiliş

Ev almanın en kolay yolu burada! Bankalara 2 katı faiz ödeme derdine son veriyoruz! Gün geçmiyor ki, konut fiyatları ve kredi faiz ücretleri artmasın. Günümüzde hangi bankaya giderseniz gidin; sizden, çekeceğiniz kredi miktarının neredeyse 2 katı kadar faiz ödemenizi isteyecektir.Kabul ettiğiniz taktirde ise ek masraflar adı altında kesintiler yapacaktır.Ayrıca kendinizi müşkül duruma düşürerek,her ay ödeme sıkıntısı çekmek durumunda kalacaksınız.Katlanarak artan ödeme tablosu hem size hem de ailenize zarar vermiş olacak.Bu da geçim sıkıntısına, belki de aile içi problemlere sebep olacaktır.Tüm bunları yaşamamak adına faize,mali sıkıntılara ve kira ödeme derdine son veriyoruz! Tasarruf AŞ.’nin taksitle ev alma imkanı bu sorunların hepsini bitirmeyi hedeflemiştir. Tasarruf AŞ. basında da yerini almış,bu sektörde yılların vermiş olduğu deneyimi bulunan bir firmadır..Aynı anda hem kredisiz hem de taksitle ev alma imkanı sunan bir firmayız. Yüksek kira meblağları yerine kendi evinizin taksitlerini ödeyin.

Faizsiz-Masrafsız-Peşinatsız Ev Sahibi Olun!

Özellikle, düşük gelirli müşterilerimiz ve birikimi olmayan müşterilerimiz için ev sahibi olma imkanı tanıyan fırsatlarımızdan herkes faydalanabilir. Faiz ödemesi yapılmadan taksitle ev alma olanağı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Daha cazip gelmekte, alıcıyı zorlamamaktadır.

Tasarruf AŞ.ile hiçbir problem yaşamazsınız. Memnuniyet odaklı çalıştığımız için istekleriniz ön plana alınır.Şirketimiz bünyesinde mevcut olan planlardan; Bireysel Tasarruf Planını seçtiyseniz,kişisel olarak kendinize bir yol haritası çizebilirsiniz.Sizin ödeme planınıza göre hareket edilmiş olur.Yine sizin istekleriniz doğrultusunda değiştirilebilir.Sözleşmenizde belirtilen tarihte de teslimatınız yapılır.

Bir diğer alternatif olan Grup Tasarruf Planını seçerek ise ;çekiliş sistemine katılım sağlayabilir, evinize erkenden sahip olabilirsiniz.Grup Planında, 7 adet seçeneğimiz mevcuttur. Hangi grupta yer aldıysanız,aynı zamanda vadeyi de belirlemiş olursunuz. Yapılan çekilişler sonucunda da sırayla ev teslimi yapılmaktadır.Çekilişlerde çıkmamanız durumunda da vadenizin yarısından itibaren evinizi teslim almış olursunuz.

Diğer kurumlardan farklı olarak çekilişlerimiz her ay düzenli olarak gerçekleştirilir. Böylece şansınız artmış olur. Kendi evinizde her ay kira ödemek zorunda kalmadan, huzurla oturmak istiyorsanız tasarruflu yöntemlerimizden birini seçin. Hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.