Ana Sayfa Ev Almak Tasarruf AŞ Bireysel Tasarruf Planı

Tasarruf AŞ Bireysel Tasarruf Planı

Geleceğinize yatırım yapmak ya da gününüzü kurtarmak için ihtiyaç duyacağınız yatırımı yapmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Çünkü bu devirde yatırım yapmak bir kenara, paranızı kenarda tutmak dahi zor. Buna rağmen, çeşitli sistemler dâhilinde ev, araba, arsa, ofis, dükkân satın almak artık mümkün. Hem de tamamen faizsiz bir biçimde. Bunun için güzel bir örneğe ihtiyaç duyuyorsanız, işte size verilebilecek en doğru ve en net çözüm; Tasarruf AŞ Bireysel Tasarruf Planı.

Nedir Bu Tasarruf AŞ?

Tasarruf AŞ, Türkiye’de giderek popülerleşen bankasız, faizsiz, taksitle ve senetle ev alma sistemlerinden biridir. Üstelik bu sistem ile ister ev, ister araba, isterseniz arsa, tarla, ofis, dükkân gibi teminat ile borç bitimine dek satışına engel olunabilecek her türlü mülkü satın alabilir ve tapusunu/ruhsatını üzerinize yapabilirsiniz. Bu sistemde mülkler ve araçlar sigortalı, kaskolu, dasklı olmak durumundadır. Kısacası, sistemi düşünmeyen ve ödemesini yapmayanlar sistem dışında kalırken, kötü niyetli insanların gruba denk gelmesi halinde o bireyler sistem dışı kalır ve diğer bireyler bu durumdan zarar yaşamadan yollarına devam ederler.

Tasarruf AŞ ile Nasıl Mülk Alınır?

Oldukça sadece ve akla yatkın bir sistemi bulunan Tasarruf AŞ, mülk satın almanız için sizlere ödeme gücünüze ve satın almak istediğiniz mülk ya da araç yatırımına göre gruplar belirler. Örneğin, aylık 750 TL ödeme gücünüz var ve siz 75 bin TL’lik bir yatırım düşünüyorsanız, sizin için 100 kişilik grupta kayıt oluşturulur. Bunun için firmanın belirlediği oldukça cüzi çalışma bedeli ödenir ve bunun dışında asla ve asla faiz çıkarılmaz. Banka sistemine kıyasla ortalama %70 daha kârlı çıkacağınız bu sistem sayesinde, biraz önce saydığımız mülk ve araçlardan herhangi birine sahip olabilirsiniz. Teslim tarihinizde tapusu ya da ruhsatı üzerinize yapılan bu değerli yatırım araçlarına, yalnızca satılamaz şerhi düşülür. Bu sayede borcunu ödemeyen ve ödemeyecek olanlara karşı, gruptaki diğer bireyler teminat altına alınmış olur.