Ana Sayfa Faizsiz Sistemler Tasarruf A.Ş Gaziantep Şubesi

Tasarruf A.Ş Gaziantep Şubesi

tsarruf-as-subeleri

Tasarruf A.Ş firması, her yıl milyonlarca insanı ev ve araba sahibi yapmış ve mülk sahibi olan bireylerin sayısı her geçen gün artış göstermiştir. Gaziantep şubemiz de siz değerli müşterilerimiz için faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Şehitkamil ilçesinde veya çevre ilçelerde ikamet eden vatandaşlarımızı senetle araba sahibi yapmaya da kaldığımız yerden devam ediyoruz. İşlemlerinizin başlayabilmesi için ana bayi resmi sitesi üzerinden ulaşmanız veya Tasarruf A.Ş Gaziantep-Şehitkamil şubemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca bizlere müşteri hizmetleri numaramızdan 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Güler yüzlü çalışanlarımız ve senetle araba işinde uzman ekibimizle anında yardımınıza koşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Tasarruf A.Ş Gaziantep Şubesi Senetle Araba

Peşinatsız senetle araba sistemi, banka notunuzu göz ardı ederek araba sahibi olabileceğiniz bir yapıdır. Aynı zamanda şu an için yeni bir araba seçeneğine bütçe ayıramayacak bireyler tarafından da tercih edilen bir oluşumdur. Ayrıca bankadan kredi çekerek alacağınız arabalar, 5 yaşının üzerinde olması gereken, mutlaka peşinat gerektiren ve kasko konusunda fiyatına bakılan ürünler olarak size temin edilmektedir. Fakat Tasarruf A.Ş Gaziantep Şubesi üzerinden oluşturacağınız senetle araba taleplerinize bu durumları belirleyen taraf tamamen siz olacaksınız. Yani bankanın size dayattığı tarifeye göre araba almak yerine sahip olduğunuz aracı istediğiniz gibi donatabileceksiniz. Aynı zamanda banka peşinatları, dosya masrafları ve sıra bekleme gibi işlemlerinde önüne geçerek avantaj sağlamış olacaksınız.

Senetle Araba ve Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Tasarruf A.Ş üzerinden senetle araba ve faizsiz ev almak istiyorsanız uygulamanız gereken adımlar çok basit. Öncelikle Tasarruf A.Ş Gaziantep şubesini ziyaret etmeniz veya firmamıza telefon, internet veya faks üzerinden erişim sağlamanız gerekmektedir. Sizin için güler yüzle tüm işlemleri tamamlayacak olan çalışanlarımıza senetle araba talebinizi iletmeniz ise işlemlerin başlaması için yapmanı gereken tek uygulama olacaktır. Daha sonra kredi notunuza bakmaksızın, esnek ve elden ödeme yöntemleriyle araç sahibi olma işlemlerine çalışanlarımızla birlikte başlayabilirsiniz. Ayrıca alacağınız arabanın yaşı, kasko durumu ve peşinatı da tamamen size kalmış seçeneklerdir. Kısacası tamamen özgür ve kolay ödeme yöntemleriyle senetle araba sahibi olmak istiyorsanız Tasarruf A.Ş Gaziantep Şubesine erişim sağlayabilirsiniz.

Tasarruf AŞ Şubeleri İçin Tıklayın