Ana Sayfa Ev Almak Küçük Küçük Taksitler Ödeyerek Ev Sahibi Olabilirsiniz

Küçük Küçük Taksitler Ödeyerek Ev Sahibi Olabilirsiniz

ev sahibi olmak, kira öder gibi ev sahibi olmak, faizsiz ev almak, taksitle ev almak, ev almak, tasarrufla ev

Kira öder gibi taksitler ödeyerek ev sahibi olmak mümkün. Bütçenizden yapabildiğiniz tasarrufları yeni evinizin taksitleri için kullanarak kiradan kurtulmak hayal olmaktan çıkıyor. Tasarruflarınıza göre oluşturacağınız ödeme planları ile Tasarruf AŞ olarak kendi evinizde oturmanızı sağlıyoruz. Ev sahibi olmak hayalinizi küçük küçük taksitler ödeyerek gerçekleştiriyoruz. Üstelik ev sahibi olurken faiz yükü ve peşinat sorunlarını da ortadan kaldırıyoruz.

Ev Almak

Ev almak denildiğinde ilk akla gelen yüksek faizli krediler kullanmaktır. Alacağınız evin gerçek değerini ödeyerek faizsiz bir şekilde taksitle ev sahibi olabilirsiniz. Tasarruf AŞ ile Türkiye’nin her yerinde bulunan projelerden uygun fiyatlarla evinizi alabilirsiniz. Kefil, faiz, dosya masrafı ve ipotek masraflarına karışmadan peşinatsız ev alabilirsiniz. Yapılan çekiliş sonuçlarını takip ederek kısa sürede yeni evinize yerleşme imkânına kolayca kavuşursunuz.

Taksitle Arabanızı Alın

İstediğiniz marka ve modelde faizsiz araba sahibi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bütçenize veya tasarruf tutarlarınıza göre belirlediğiniz ödeme seçenekleriyle yeni arabanızın anahtarını hemen alabilirsiniz. Senetle araba almaktan veya kredi yüküne girmeden küçük taksitler ödeyerek uygun fiyatlarla yeni araba almak mümkün. Faizsiz sunmuş olduğumuz bu fırsatlarla ister taksitle ev al ister araba hiçbir ara ödeme ya da koşul olmadan tasarruflarınızı yatırama dönüştürmek mümkündür.

Hemen Kiradan Kurtulun

Kiracıya ev sahibi olmanın kapısını açıyoruz. Kendi belirlediğiniz taksitleri ödeyerek yeni evinizin borcunu öderken kiradan kurtulmak mümkün. Ödemek istediğiniz tutar ne olursa olsun yapılan çekilişler sonucunda kiradan kurtularak evinize hemen yerleşebilirsiniz. Yeni evinizin taksitlerini ödemiş olduğunuz kiralardan daha düşük tutarlarda bile belirleme imkânınız bulunuyor.

Taksitle Ev Sahibi Olma Kolaylığı

Yüksek faiz oranları ile alacağınız evin kat be kat üzerinde faiz yükü karşılamak yerine evinizin gerçek değerini ödeyerek ev sahibi olmak hem kolay hem de avantajlıdır.

Bu avantajlardan bazıları;

  • Kredi sorunu yoktur
  • Kefil sorunu yoktur
  • Dosya ve İpotek masrafı yoktur
  • Peşinat yoktur
  • Ara ödeme yoktur

Taksitle ev almak isteyenler bunlar gibi birçok avantaja sahip olmaktadır. Bütçenizden yaptığınız tasarruf ne olursa olsun taksitle sizi ev sahibi yapabilir.