Ana Sayfa Ev Almak Krediler Olmadan Tasarruf Yaparak İstanbul’da Ev Sahibi Olmak Mümkün Mü?

Krediler Olmadan Tasarruf Yaparak İstanbul’da Ev Sahibi Olmak Mümkün Mü?

tasarrufla-ev-sahibi

Ev sahibi olmak isteyenlerin gözü kulağı bankalardan gelen faiz indirim haberlerine çevrildi. Bu haberler de yer alan faizsiz konut krediler görenleri baya şaşırtırken, dar gelir sahibi olan kirşlerin hayallerinin yeniden yeşermesine sebep oluyor. Banka faizlerini ödemekten yorulan çalışanlar, yeni bir ev alabilmek uğruna birikim yapıp bu faizleri ödemeyi kabul ediyorlar.

Farklı Bir Sistemle Ev Alın

Artık faiz ödemeden de ev alma koşulları mevcut. Bu koşulları yerine getirirseniz ev alırken çok zorlanmıyorsunuz. Evim evim sistematik olarak kişileri ev sahibi yapıyor. Tasarruf yapmanın bir yolunu bulan her kiracı yeni bir eve sahip olabilir. Ev almak istiyorum diyenlerin, elinden kaçırmak istemediği evleri bu sisteme üye olup, mal varlığına ekleyebilir.

Birikimlerle Ev- Araba Alınır Mı?

Ev alabilmek için para biriktirmeye başlayan kişilerin, periyodik olarak bunu bir sisteme oturtması gerekiyor. Eğer ev almayı kafanıza koyduysanız, tasarrufla ev alma konusunda ciddi anlamda bir azim göstererek bu işe başlamalısınız. Faizsiz ev kredisi almayı hedefleyen herkes, mutlaka bu kendi gelirinin bir kısmını, bir kenara atmalı. Böylece taksitle ev almak fikrine ayak uydurabilir, daha hızlı bir şekilde istediğiniz eve sahip olma, taksitle araba alama şansınızın yolunu açabilirsiniz. Birikime evet, faize hayır, diyenlerin ev alma fikirlerinin içerisinde mutlaka Evim Sistemi yer almalı.

Krediler Olmadan Ev Alın

Kredi hesaplarını iyice şişirmek istemeyen kişiler, av sahibi olmanın yolunu başka şekillerde de bulabilir. Kredisiz ev almayı isteyenler, kendi gelirleri ile birikim yapmak gibi bir yol izleyebilir, krediye ihtiyaç kalmadan evlerini satın alabilirler. Böylece faizsiz konut alarak, sıfır faiz ile evlerine daha az para ödemiş olurlar.

Hızlı Ev Satın Almak İçin

Bazı inşaat şirketleri yeni döneme girer girmez peşinatsız ev alma fikrini kamuoyuna duyurdu. Tasarrufla ev almanın yeni olan bu sistemde kendinize bir sınır belirleyerek, taksitlerinizi seçebilirsiniz. Kolay ev sahibi olmanın en pratik yolu olan istemde; dilerseniz toplu para vererek, dilerseniz de farklı ödeme şekilleri sayesinde ev sahibi olmak için çabalayabilirsiniz.