Ana Sayfa Ev Almak Kısa Sürede Faizsiz Ev Sahibi Olabilirsiniz

Kısa Sürede Faizsiz Ev Sahibi Olabilirsiniz

kisa-surede-faizsiz-ev-sahibi-olabilirsiniz

Kira öder gibi koşulların sunulduğu faizsiz ev sahibi olanakları tüm kiracılara Tasarruf AŞ tarafından sağlanıyor. Ev sahibi olmak isteyen kiracılar kendi belirledikleri ödeme koşulları ile faizsiz ev alabiliyor. Tasarruf AŞ’nin Türkiye genelinde bulunan birçok projesinden ara ödemesiz ve peşinatsız taksitle ev al kazanmaya bugünden başla. Tasarruf AŞ kiracıların kısa sürede ev almalarını sağlıyor.

Kiradan Kurtulmak

Gelirinizin büyük kısmını kiraya ayırmak yerine kiradan kurtulmak için taksite bağlayarak kendi evinize sahip olabilirsiniz. Tasarruf edeceğiniz tutarlara göre belirleyebildiğiniz ödeme seçeneklerini değerlendirerek kira öder gibi kendi evinize yatırım yapabilirsiniz. Tasarruf AŞ kiracıya ev sahibi olabilmesi için tüm fırsatları sunuyor. Tasarruf AŞ ile kiracılara peşinatsız ev sahibi olma ayrıcalığı da sunuluyor. Yaşanan hayat pahalılığında birikim yapmanın ne kadar zor olduğunu bilen Tasarruf AŞ ödeyebileceğiniz taksitleri kendinizin belirlediği koşullarda kısa sürede yeni evinize kavuşmanızı sağlıyor.

Tasarrufla Faizsiz Araba Sahibi Olun

Faizsiz araba sahibi olmak isteyenler de Tasarruf AŞ’yi tercih ediyor. Kredi kullanarak alacağınız arabaya değerinin çok üzerinde bir para ödemek yerine taksitle ve faiz olmadan arabanızı alabilirsiniz. Beğendiğiniz marka ve modelde arabaya peşinat veya ara ödeme olmadan Tasarruf AŞ’nin faizsiz ödeme imkânıyla hemen sahip olabilirsiniz. Senetle araba alırken hiçbir faiz ve masrafa katlanmak zorunda kalmıyorsunuz.

Küçük Küçük Taksitler Belirleyin

Tasarruf AŞ’nin sunmuş olduğu avantajlardan birisi de ödemek istediğiniz taksit tutarını kendinizin belirlemesidir. Araba veya ev almak için küçük küçük taksitler belirleyerek ödeme güçlüğü çekmeden arabanızı veya evinizi alabilirsiniz. Tasarruf yapabildiğiniz tutara bakılmaksızın bu tutarları taksitler şeklinde düzenli ödeyerek kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Kendi belirlediği taksitle ev almak isteyen herkes Tasarruf AŞ’nin fırsatlarını kullanabilir.

Tasarruf AŞ Avantajı

Tasarruf AŞ hiçbir şekilde ev veya araba almak isteyenlerden değerinin üzerinde bir ödeme talep etmez.

Bununla birlikte sunulan avantajlar;

  • Faizsiz
  • Ara ödemesiz
  • Dosya masrafsız
  • Komisyonsuz
  • İpoteksiz

Ev ya da araba sahibi olmak isteyenleri hemen bu isteklerine kavuşturuyor. Tasarruf AŞ üzerinden ev alan da araba alan da kazançlı çıkıyor.