Ana Sayfa Ev Almak Kira Öder Gibi Ev Alabilirsiniz

Kira Öder Gibi Ev Alabilirsiniz

kira-oder-gibi-ev-alabilirsiniz

Kira öder gibi ev sahibi olmak taksitler ödeyerek mümkün olabiliyor. Türkiye’nin ekonomik koşullarında yüksek kira giderlerinden kurtulmak isteyen herkes kira tutarı kadar taksitler ödeyerek kısa sürede evlerini alabilir. Tasarruf AŞ fırsatlarını değerlendirerek koşulsuz ve kefilsiz kiracıya ev sahibi olma kapıları açılıyor. Bütçenizden ayırdığınız kira giderlerinin hiçbir karşılığı olmadan yok olmasını istemiyorsanız, bu kira ödemenizi ev almak için taksit ödemesine çevirebilirsiniz. Tasarruf AŞ bu hizmetleri ile kiradan kurtulmak isteyen herkesi ev sahibi yapıyor. Hem de hiçbir şekilde faiz yükü olmadan alacağınız evin değerini ödeyerek büyük bir avantaj sağlıyor.

Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olmak isteyen birçok kişi almak istediği ev değerinin en az 2 katı oranında faiz ödemek zorunda kalarak kredi kullanıyor. Bu kredilere ödeyeceğiniz faizler dikkate alındığında Tasarruf AŞ aynı ödemeyle aynı evden en az 2 tane ev sahibi olma imkânı sağlıyor. Kira öder gibi taksitle ev al hem de krediye ve faize para ödemeden kazançlı çık.

Tasarruf AŞ ile ev sahibi olmanın avantajları;

  • Faiz ödemesi yok
  • Kefil sorunu yok
  • Dosya masrafı yok
  • Ekspertiz ücreti yok
  • Ara ödeme yok
  • Peşinat yok

Tasarruf AŞ birikimi olmayan herkesi peşinatsız ev sahibi yaparak büyük bir avantaj sunuyor. Üstelik ülkemizin her yerinden istediğiniz özellikte taksitle ev alma avantajınız da var.

Zorlanmadan Ödeyin

Tasarruf AŞ kira öder gibi ev sahibi olmanın yanında, faizsiz araba almak isteyenler için de büyük fırsatlar sunuyor. Senetle araba almak yerine bütçenizden artırdığınız tutarları taksitlere dönüştürerek faizsiz bir şekilde istediğiniz marka ve modelde arabaya sahip olabilirsiniz. Kendi belirlediğiniz ödeme koşulları ile kira öder gibi faizsiz taksit ödeyerek evinizi ve arabanızı alarak zorlanmadan ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Faizsiz Ev ve Araba Almak

Araba ve ev almak için kullanılan kredilerde oldukça yüksük faiz oranları uygulanmaktadır. Öyle ki alacağınız ev veya arabanın kat kat üzerinde faiz yükü ortaya çıkmaktadır. Ekonomik koşulların ağırlaştığı günümüz koşullarında her kuruşun hesabı yapılmaktadır. Bu nedenle faizsiz araba ve ev almak isteyenler için Tasarruf AŞ büyük bir fırsattır.