Ana Sayfa Ev Almak Ev Sahibi Olmak İsteyenler İçin Konut Projeleri Önerileri

Ev Sahibi Olmak İsteyenler İçin Konut Projeleri Önerileri

Ev Sahibi Olmak İsteyenler İçin Konut Projeleri Önerileri

Ev sahibi olmak istiyorum fakat yüksek tutarda taksit ödeyemem diyenler muhakkak çoğunluktadır. Faiz ödemeden taksitle ev almak mümkün. Az miktarda da olsa tasarruf ettiğiniz tutarları taksit olarak ödeyebileceğiniz evim evim sistemi ile ev sahibi olma hayallerinizin kapısını aralayın. Ekonomik koşulların her geçen gün ağırlaştığı ülkemizde kira giderleri ve faturalar gelirimizin büyük kısmını kapsamaktadır. En azından sisteme giriş yaparak kira giderlerinden kurtulmak ekonomik açıdan bir rahatlama sağlayacaktır.

Taksitli Ev Sahibi Olma Sistemi

Belirleyeceğiniz tutar kadar taksit ödeyerek ev sahibi olmak isteyenler için evim evim bulunmaz bir fırsattır. Tasarrufla ev sahibi olmak isteyenler tasarruf ettikleri miktar ne olursa olsun sisteme girerek ev alma hayallerine bir adım yaklaşmış olurlar. Bu sistem ev almak istiyorum fakat hiç birikimim yok diyenler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Faizsiz ev kredisi ödemek isteyenler hemen istediği evin değerini taksit olarak ödemeye başlayıp, yapılacak çekiliş ile kısa sürede ev sahibi olabiliyor. Üstelik Türkiye’nin her noktasında bulunan projelerden evini seçme şansı da bulunuyor.

Ev Almaya Karar Vermek

Ev alacakların ilk yaptığı işlem neredeyse evi bulmadan konut kredilerine bakmaktır. Tasarruf ile konut kredisi birbiri ile tamamen zıt kavramlardır. Konut kredisi alınan ev tutarının neredeyse 2 – 3 katı kadar faiz yükü demektir. Faizsiz konut kredisi imkanı sunan hiçbir banka yoktur.

Ev alma kararı verenlerin şu hususlara dikkat etmesi önemlidir;

  • Faiz yükü bulunmayan
  • Komisyon
  • Dosya masrafı
  • İpotek gideri olmayan
  • Taksit tutarını kendisinin belirleyebileceği
  • Kefil sorunu olmayan
  • Ödenen taksitlerin geri alınma imkanı olan

Evim evim siteminde faiz yükü yoktur. Taksit tutarlarını kendiniz belirlersiniz ve dilediğiniz zaman sistemde bulunan birikimlerinizi alarak çıkma hakkınız vardır.

Ev Alırken Birikimin Önemi

Ev almak isteyenlerin bir miktar birikim sahibi olması her açıdan kolaylık sağlayacaktır. Ev sahibi olacaklar için peşinat olarak kullanılarak borcun daha kısa sürede kapanmasını veya taksit tutarlarının daha az olmasına imkan sunacaktır. Hiç birikimi olmayanlar da peşinatsız ev alma hakkına sahiptir.