Ana Sayfa Bir Evim Var Ev Sahibi Olmak İsteyen Kişilere Ucuz Konut Fiyatları

Ev Sahibi Olmak İsteyen Kişilere Ucuz Konut Fiyatları

Ev Sahibi Olmak İsteyen Kişilere Ucuz Konut Fiyatları

Bir yolu olsa ve evim evim diyebilsem diye düşünmekten yorulmayın. Ev almak her zamankinden daha kolaydır. Hemen nasıl olduğuna gelelim.

Ucuz Konut Nasıl Alınır?

Konutun ucuzundan çok, iyisi önemlidir. Bir konutun ucuz olması o konutta yaşanmak zorunda olduğu anlamına gelmez. Bir ev satın alırken fiyatından önce konumuna, fiziki yapısına, deprem dayanıklılığına ve zemin etüdüne dikkat etmekte fayda var. Ucuz konut alabilmek için doğru zaman ve doğru arama yöntemi çok önemlidir.

Kimi zaman zor durumda olan ve borçlanmak yerine evlerini satmak isteyen ev sahiplerine denk gelir ve 200.000 TL’lik bir evi bu dönemde 150.000 TL veya daha az bedele satın alabilirsiniz. Bu yüzden arama çeşitliliğinizi sık tutun. Ayrıca konutu ucuza almanın bir diğer yolu faizsiz ev kredisi olmayacağı için banka kredisinden kaçmak ile mümkündür.

Konut Satın Almanın Püf Noktaları

Ev almak istiyorum ama peşinatsız ev alma şansım yok. Peşinatım olmadığı için taksitle ev almak gibi bir durumum da oluşamıyor demeyin. Tasarruf ederek ev sahibi olmak ve faizsiz konut almak çok kolaydır. Bunu sağlayabilmek ve ev sahibi olmak için doğru firma ile çalışmanız gerekiyor. Faizsiz konut kampanyalarından faydalanarak peşinatsız ev alma ve bu yolla tasarrufla ev sahibi olma yöntemlerinden yararlanmak için öncelikle siz ve sizler gibi insanları bir araya getiren ve tasarruf modeline dayalı ev alma yöntemleri ile çalışan bir firmadan randevu alabilirsiniz.

Sistemin Çalışma Prensibi Nedir?

Sistemin çalışma prensibi tasarruftur. Öncelikle kenara ayırdığınız tasarruf ve sizi kirada zorlamayacak bir ödeme miktarı belirlemeniz gerekir. Paranızı yastık altına yatırmak veya uzun dönem yatırımları ile vakit kaybetmek yerine bu sisteme girmeniz durumunda işter peşinatlı, ister peşinatsız ödeme yöntemlerine girebilirsiniz. Her ay belirli oranda taksit ödemelerinizi takiben evinizin teslimat süresi geldiğinde satın almak istediğiniz evi belirler ve size verilen finansman ile evi peşin olarak satın alırsınız. Borç bitimine dek hem kiradan kurtulur hem de stabil taksitler ile hayalini kurduğunuz eve kavuşursunuz.

Adım Adım Tasarrufla Ev Modeli

Tasarrufla ev alma modeli banka hesaplarınıza, kredi geçmişinize, kefilinize, peşinatınıza bakmaz.

Adım adım bu modelde yer alan faydalar;

  • Peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz
  • Kredi kullanmazsınız
  • Faiz ödemezsiniz.
  • Hangi evi seçeceğinize kendiniz karar verirsiniz
  • Evin fiyatını siz belirlersiniz
  • Taksitlerinizi siz belirlersiniz
  • Banka geçmişinizi dikkate almaz
  • Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz eve sahip olabilirsiniz
  • Ev, araba, arsa gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Tasarruf edin, sisteme dahil olun, eviniz olsun.