Ana Sayfa Ev Almak Ev Sahibi Olmak İçin Tasarruf AŞ’den Kaçırılmayacak Fırsat!

Ev Sahibi Olmak İçin Tasarruf AŞ’den Kaçırılmayacak Fırsat!

ev-sahibi-olmak-icin-tasarruf-asden-kacirilmayacak-firsat

Ev sahibi olmak için; Türkiye sınırları içerisindeki vatandaşlarımıza sunduğumuz projeler ile dar gelirli ailelerin için çabaladıkları tüm emeğe karşılık vermek istiyoruz.

Toplu konut idaresi başkanlığı tarafından gerçekleştirilen yeni projeler ile dar gelirli ailelere, emeklilere ve herkese belirli şartlar ve belgeleri ibraz etmeleri durumunda kira öder gibi ev sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Türkiye’nin hemen hemen her noktasında sizlere ulaşıyoruz. Sosyal haklar arasında olan barınma hakkının tüm vatandaşlarımıza verilmesini sağlayacak projeler ile sizlere sunuyoruz.

Taksit le Ev Sahibi Olmak

Peşinatsız ev sahibi olmak, bankaların sunduğu kredi faiz oranları çoğu bireyler için oldukça yüksek ve bankalar için imkânsızdır.

Fazla tutarda taksit ödemeden, peşinat vermeden faizsiz ev alabilirsiniz desek? Artık tasarruf planlarınızı değiştirme vakti geldi.

Ufak birikim ve tasarruf planlarınızda yapacağınız ufak değişiklikler ile ister peşinat sunarak isterseniz taksitle ev alabileceğiniz çözüm önerileri sunuyoruz.

Emeklilere Taksitli Ev İmkânı

Yıllarca çalıştınız fakat yaşam koşullarınız, hayat şartları ev sahibi olmanıza olanak tanımadı ve ev alamadınız. Fakat üzülmeyin, emeklilere ev sahibi olma imkânı sunmaktayız. Emekli maaşları malum, makul ödemeler ve şartlarda çoğunluğunu emeklilerin oluşturduğu kiracıya ev projeleri ile ev alma dönemi başlıyor.

Emekli maaşları konut kira fiyatlarını karşılama konusunda yetersiz kalabilir. Bu nedenle emekli maaşınızı doğru kullanabileceğiniz küçük tasarruflarla kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Senetle Ev Alınır mı?

Eskiden hayatınızda en çok kullandığınız borçlanma aracı senetti. Senetle eşya, senetle araba ve senetle ev gibi tüm ihtiyaçlarınızı senet ile yapardınız.

Fakat faiz oranları ve yükümlülükleri, senetlerin kötü niyetli kişilerce kullanımı sizleri senetten uzaklaştırdı. Peki, sizlere senetle faizli taksitle ev al yöntemi yerine farklı yöntemler sunarsak?

Mesela faizsiz ev almak ve kiradan kurtulmak gibi daha karlı yöntemler. Günümüzde faizsiz olan her şey oldukça avantajlı bir yatırım olur, alırken kazanırsınız.

Örneğin faizsiz araba fırsatı daha caziptir. Size sunduğumuz hizmetlerde bankalardan düşük faiz oranları ile kiradan kurtulmak mümkün.

Banka faiz oranları değişkenlik göstermektedir. Ev kredi faiz oranlarını iyi araştırmak gerekir. Düşük oranlı faizler, ödeme planlarınızda biraz değişiklik ile tasarruf aş ve birikimlerini yükselterek daha az taksitlerle ev sahibi ol.

Ev Sahibi OlmakEv Sahibi OlmakEv Sahibi OlmakEv Sahibi OlmakEv Sahibi OlmakEv Sahibi OlmakEv Sahibi OlmakEv Sahibi OlmakEv Sahibi OlmakEv Sahibi OlmakEv Sahibi