Ana Sayfa Ev Almak Ev Sahibi Olmak İçin Tamamen Faizsiz, Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma...

Ev Sahibi Olmak İçin Tamamen Faizsiz, Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı

ev-sahibi-olmak-icin-tamamen-faizsiz-kira-oder-gibi-ev-sahibi-olma-firsati

Herkes ev sahibi olmak istiyor. Fakat yüksek ev fiyatları ve faiz oranları buna engel olmaktadır. Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler için faizsiz ve masrafsız ev sahibi olma fırsatı sunuyoruz. Tasarruf AŞ olarak yüksek faiz oranlarına inat ev almak isteyenlere faizsiz ve masrafsız ev sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Birikimlerinizi yatırıma dönüştürerek yeni evinize kısa sürede kavuşmanız için çalışıyoruz. Tutarı ne olursa olsun yaptığınız tasarrufları taksit olarak ödeyerek kiradan kurtulabilirsiniz. Hiçbir ön ödeme, kefil ve koşul bulunmadan katılım sağlayarak yeni evinizin taksitlerini ödemeye başlayabilirsiniz. Taksitleriniz yarıya gelmeden de yeni evinizde oturarak kiradan kurtulabilirsiniz.

Kiradan Kurtulmak

Yüksek faizli krediler ve yüksek kiradan kurtulmak isteyenler için kendi belirlediğiniz taksitlerle ev sahibi olmanızı sağlıyoruz. Masraf olmadan ve ara ödeme koşulu bulunmadan rahat bir şekilde yeni evinize kavuşabilirsiniz. Taksitle ev sahibi olmanın kapılarını katılımcılarımıza açıyoruz.

Böylece taksitle ev al ve kiradan da kurutul seçeneğini sunuyoruz. Taksitle ev almak isteyenler taksit tutarlarını ve vade sayısını kendileri belirlemektedir. Ödemede güçlük çekmeden sıkıntıya düşmeden kiradan kurulmak isteyenlere büyük bir fırsat sunuyoruz. Hiçbir koşul ve peşinat olmadan ev sahibi yapıyoruz.

Taksitle Ev Almanın Avantajı

Kira öder gibi rahat koşullarda ev almak isteyenlerin birçok avantajı bulunmaktadır.

Kiracıya ev sahibi olma imkanları sunduğumuz bu katılımın avantajları;

  • Faiz yok
  • Kefil yok
  • Masraf yok
  • Komisyon yok
  • Ara ödeme yok
  • Peşinat yok

Tasarruf yaparak bu tasarruflarınızı ev veya araba almak için kullanabilirsiniz. Senetle araba almak isteyenler, buradan taksitle doğrudan arabalarını alabilir. Böylece faizsiz araba sahibi olabilirsiniz.

Tasarrufun Önemi

Araba veya ev almak isteyenler için tasarruf yapmak ve bu tasarrufları yatırıma dönüştürmek önemlidir. Peşinatsız ev almak için bu tasarrufları taksite bağlayarak yeni evinize kavuşabilirsiniz. Tasarruf yapmak isteyenler kredi kullanması durumunda tasarrufun çoğunu faize yatırmak zorunda kalmaktadır. Kredi kullanarak alacağınız evin 2 3- katı faiz yükü ile karşılaşmak yerine kendi belirlediğiniz taksitlerle ev almak daha avantajlıdır.