Ana Sayfa Ev Almak Ev Sahibi Olmak İçin Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi

Ev Sahibi Olmak İçin Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi

Ev Sahibi Olmak İçin Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi

Ev sahibi olmak için alacağınız evin taksitlerini kira öder gibi ödeyerek ev sahibi olmak hayal değil. Tasarruf AŞ tarafından sunulan faizsiz ödeme fırsatlarını kullanarak kira öder gibi taksitler ödeyerek evinizi alabilirsiniz. Türkiye’de istediğiniz her ilde bulunun projelerden birinde sizin de eviniz olabilir.

Üstelik ödemek istediğiniz taksit tutarlarını bütçenize göre kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Ev almak için kefile ve gereksiz birçok masrafa girmeden peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz. Ödemiş olduğunuz kira tutarlarından çok daha düşük taksitlerle kendi evinizin sahibi oluyorsunuz.

Kiradan Kurtulmak

Ülkemizde herkesin bütçesinde en büyük payı kira giderleri oluşturmaktadır. Tasarruf AŞ imkânlarını kullanarak kiradan kurtulmak mümkündür. Kiracıya ev için ödediği tutarların asla geri dönüşü olmuyor. Fakat kira için ödenen tutarları Tasarruf AŞ fırsatlarını kullanarak kira öder gibi taksitlere bağlayarak hem ev sahibi olurken hem de kira için ayırdığınız tutarı yatırıma dönüştürmüş olursunuz. Ayrıca bu yöntemi kullanarak hiçbir şekilde faiz ödemesine maruz kalmazsınız.

Faizsiz Ev Almak

Ev almak için alacağınız evin iki katı faiz ödemek zorunda kalınan kredileri kullanma devri kapanıyor. Tasarruf AŞ herkesin faizsiz araba ve ev alması için büyük bir fırsat sunuyor. Tasarruf AŞ’den isterseniz taksitle araba ister taksitle ev al hiç faiz ödemeden kazanmaya başla. Tasarruf AŞ’ye kirada olanlar kendi evini almak için isteyen de yatırım yapmak amacıyla koşulsuz bir şekilde giriş yapabilir.

Tasarruf AŞ Avantajları

Ev ve araba almak isteyen herkes büyük avantajlarla bu isteklerine kavuşabiliyor.

Tasarruf AŞ’nin sunmuş olduğu avantajlardan bazıları şöyledir;

  • Faizsiz
  • Kefilsiz
  • Masrafsız
  • Koşulsuz
  • Peşinatsız
  • Ara ödemesiz

Tasarruf AŞ araba almak isteyenlere de büyük avantajlar sunuyor. Senetle araba sahibi olmak yerine bütçenize uygun taksitlere böldüğünüz ödeme koşullarıyla faizsiz araba sahibi olabilirsiniz.

Yeni Ev ve Yeni Arabanızı Faizsiz Alın

Tasarruf AŞ ayrıcalıklarını kullanarak yeni evinizi ve yeni arabanızı faiz ödemeden alabilirsiniz. Ülkemizin her noktasından taksitle ev sahibi olmak ve istediğiniz marka arabaya hiçbir faiz ödemesi olmadan sahip olma fırsatını Tasarruf AŞ ile yakalayın.