Ana Sayfa Ev Almak Ev Sahibi Olmak İçin Faiz, Vade Farkı Ya Da Başka Farklar Ödemeyin

Ev Sahibi Olmak İçin Faiz, Vade Farkı Ya Da Başka Farklar Ödemeyin

Ev Sahibi Olmak İçin Faiz, Vade Farkı

Ev sahibi olmak isteyenler faiz yükü veya diğer masraflar olmadan evlerini alabilir. Yaptığınız tasarruflarla kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün. Miktarına bakmaksızın yapılan tasarrufları taksitle ev almak adına yatırıma dönüştürebilirsiniz. Tasarruf AŞ tarafından sunulan fırsatlarla kısa sürede yeni evinize taşınarak kendi evinizin borcunu kira öder gibi ödeyebilirsiniz.

Peşinatsız Ev

Tasarruf AŞ ile peşinatsız ev almak isteyenler faizsiz ve masrafsız evlerine kavuşuyor. Birikim yapmakta zorlananlar için kendi belirledikleri tutarlarda ve vadede ödeme yaparak ev almak oldukça kolay hale geliyor. Tasarrufla kiracıya ev sahibi olma fırsatlarını sunuyoruz. Üstelik kredi kuruluşlarına başvurmadan, kefil, dosya masrafı ve ara ödeme gibi başka farklar ödemeden yeni evinizin anahtarlarını teslim alabilirsiniz.

Arabanızı Faizsiz Alın

Faizsiz araba almak isteyenler de Tasarruf AŞ olanaklarımızı kullanabiliyor. Senetle araba sahibi olmak isteyenler birçok riskle karşı karşıya kalırken Tasarruf AŞ ile bu sorunlar ortadan kalkarak faiz yükü olmadan taksitle arabanızı alabilirsiniz. Kendi belirlediğiniz taksitlerde dilediğiniz arabaya hemen sahip olma fırsatı sunuyoruz. Komisyon ücreti, dosya masrafı ve ipotek masrafları olmadan almak istediğiniz arabanın gerçek değerini bütçenize göre belirlediğiniz ödeme planları oluşturarak alabilirsiniz.

Taksitle Ev Almanın Avantajları

İster taksitle ev al ister araba birçok avantajlarla kazançlı çıkmanızı sağlıyoruz.

Taksitle ev veya araba almak isteyenlerin avantajları;

  • Faiz yükü yok
  • Kefil sorunu yok
  • Vade farkı yok
  • Ara ödeme yok
  • Peşinat sorunu yok

Tasarrufları taksite bağlayarak ev ve araba almak isteyenler bunlara benzer birçok avantaja sahip olmaktadır. Türkiye’nin her yerinden ev sahibi olma fırsatını ayağınıza getiriyoruz. Üstelik faiz yükü olmadan.

Kiradan Kurtulun

Kiradan kurtulmak isteyenlere kendi belirledikleri tutarlarda taksit ödeyerek kendi evlerine yerleşmelerini sağlıyoruz. Taksitlerinizi kira öder gibi yatırıma dönüştürebilirsiniz. Bütçenize uygun ödeme planları oluşturarak hiç zorlanmadan ve faiz, komisyon, dosya masrafı, peşinat, ara ödeme gibi farklar olmadan ev sahibi olabilirsiniz. Kira ödemelerinden daha düşük tutarlarda taksitler ödeyerek hem tasarruf yapıp hem de evinize kavuşmanız mümkün.